O nás

Jsme rodinná firma z Ostravy. Lenka, Filip, Pavel a občas zaberou i jiní příslušníci.

Práce se dřevem nás baví od mala. Ta vůně a hebkost čerstvě hoblovaného trámu… nádhera. Od ruční pilky s hřebíky a kladivem, stavbu ptačích budek nebo psích boud s dědou na chalupě, přes drobný nábytek, až po masivní zahradní nábytek či pergoly nebo rekonstrukci a nekonečné zvelebování našich chalup. Tady všude jsme nabrali zkušenosti k nezaplacení. Když se konečně naskytla příležitost ke zřízení vlastní dřevařské dílny, neváhali jsme ani chvíli.

Je možné domluvit se s námi na výrobě, úpravě nebo opravě velkého množství typů výrobků. Společnost nám totiž dělají kvalitní stroje převážně rakouské značky Holzmann. Nicméně primárně se zaměřujeme převážně na výrobky do domácnosti, dekorace a výrobky pro děti, protože se dětí v našich životech vyskytuje více než dost. :-) Vyrábíme jen to, co bychom si sami koupili, kdybychom to neuměli vyrobit, a to v patřičné kvalitě. Na vysoké kvalitě nám to celé stojí.

V létě 2021 jsme si udělali výlet po Praze spojený s předváděčkou gravírovací mašiny Thunder Laser. Možnosti, kterými tento stroj vládne, nás rychle přesvědčily o jistém faktu, že tímhle strojem musíme obohatit naši dílnu. Gravírku používáme k výrobě mnoha produktů a samozřejmě také pro zakázkovou výrobu. Naše Lenka se v životě znovu zamilovala, tentoktát do stroje. Proto gravírování šéfuje právě ona.

Pokud jde o náš poslední přírůstek, fenomenální pan Průša nám učaroval svým skvěle postaveným byznysem. Sestavení jeho/naší první 3D tiskárny nám trvalo pouhých 16 hodin. :-) Kromě 3D tisku na zakázku nám tiskárna pomáhá tam, kde to dřevo neumí.

Každou chvíli přidáváme nové výrobky, hlídáme trendy a také vymýšlíme vlastní praktické či estetické kousky. A to nás baví ze všeho nejvíc. Protože ještě dnes nevíme, co dalšího pro vás budeme vyrábět zítra. ;-)