Dřevěné stolečky a židličky pro děti

2 položek celkem

Nežli přerostlý dospělácký stůl, raději přeci takový, který je hoden svou výškou, barvou či motivem! Nežli nafoukanou dospěláckou židli, raději židličku, která se odváží i tam, kam velké židle nemohou! Sympatická dvojice. Ovšem Prcek a Prcka rádi přiberou do party i další Prcky. Na barvě pleti jim nesejde a vyznání taky neřeší. Nakombinujte si variaci dle vlastní fantazie.

Znáte to. Chcete se najíst u jídelního stolu, ale nejprve je nutné několikrát přemlouvat děti, aby si po sobě uklidily omalovánky, pastelky, hry, hračky, plyšáky, svačinu, špínu, nepořádek... Mám pokračovat? Tento problém řeší naše stolky a židličky. Svou velikostí jsou uzpůsobené dětem. Takže se na nich dobře kreslí, hraje i jí. Dětský čajový dýchánek o páté už nemusí znamenat konec vaší večeře o šesté.

Výška naší židličky Prcka je pouhých 30 cm. Dítě by tedy mělo mít nohy při sezení pevně na zemi. Stolek Prcek měří svou výškou 50 cm, aby dítě pohodlně dosáhlo lokty na desku.

Desky stolků a židliček jsou opracovanými spárovkami, které si vyrábíme sami ze smrkových fošen. Nohy jsou taktéž ze smrkového masivu. Stoly a židle natíráme hned třikrát bezbarvým silnovsrstvým a nezávadným lakem s atestem na dětské hračky, aby byl nábytek dobře přetíratelný i mokrým hadříkem.

Na desku stolu i židle rádi vygravírujeme jakýkoli motiv. Tlapkovou patrolu, Ledové království, jinou pohádku, dětského hrdinu či úplně jiné téma. Napište, zavolejte, nebo rovnou pošlete vlastní motiv. Dáme dohromady návrh, který vám pošleme ještě před výrobou.

Barevné varianty natíráme nezávadnými barvami. Nohy necháváme přírodní. Kontrast pak vypadá skvěle. Ale chcete-li, natřeme i nohy a to v ceně barevné varianty. Barvy můžete vybírat z našeho vzorníku ZDE.

Některé stolky a židličky máme skladem - zasíláme hned po úhradě objednávky. Další začneme po úhradě a dohodnutí detailů ihned vyrábět a odesíláme zpravidla do 14 dnů. Zasíláme smontované.